0538 818 93 93
Cam Krikosu Tamiri
Cam Krikosu Tamiri

Cam Krikosu Tamiri

 

Otomobil yapısını ve tasarımını oluşturan birçok farklı parça bulunmaktadır. Araçlarda yer alan camlar oldukça basit görünseler de çalışmalarını sağlayan farklı bir sistem bulunmaktadır. Bu nedenle araçlara mekanik bir sistem olarak yaklaşılması gerekmektedir. Günümüzde daha modernize ve daha teknolojiye uygun araçlar üretildiği için cam krikosu da daha mekanik hale gelmiştir. Araçlardaki donanım değişimleri de bu doğrultuda ilerleyerek her sistemde farklı bir teknolojik unsurun yer aldığı gözlemlenmektedir.


Elektrikli cam krikosu günümüzde her araçta görülmekte olan çeşididir. Kapı üzerinde yer alan ve şoför tarafından kontrol edilebilen düğmeler yardımı ile çalışmaktadır. Elektrikli bir sisteme sahip olması nedeniyle cam kriko motoru da bu düzenek içerisinde yer alır. Düğmeye basılması halinde motor sistemi devreye girer ve verilen komuta göre camın aşağı ya da yukarı hareket etmesini sağlar. Elektrikli sistemlerde arıza oluşması halinde cam kriko motorunun kontrolü sağlanmaktadır.


ordu cam krikosu tamiri,ordu oto cam krikosu tamiri,ordu kriko tamir servisi,ordu kriko tamir hizmeti,ordu cam kriko tamir ustası,ordu cam kriko tamir işleri,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014